X
تبلیغات
تفاوت دوربین مدار بسته هایک ویژن و داهوا | الکاو

tehran_info

تفاوت دوربین مدار بسته هایک ویژن و داهوا | الکاو

اگر قصد خرید دوربین مداربسته دارید و ما بین دو برند داهواو هایک ویژن مردد هستید این مقاله می تواند برای شما سودمند باشد.در پیوسته با ایلیا داده ، بزرگترین فروشگاه اینترنتی دوربین مداربسته همراه باشید.

داهوا یا هایک ویژن ؟ کدام بهتر است ؟ شما در حال مقایسه دو برند مطرح جهانی در پهنه حفاظتی امنیتی هستید و نمی طاقت به صراحت یک برند را نقض کرد.مثلا بگوییم داهوا به هیچ وجه تاثیر ندارد یا برعکس.

مقایسه بین داهوا و هایک ویژن دقیقا مثل مقایسه بین بنز و بی ام دبلیو می باشد.هر دو برند تولید یک کشور می باشند و سلیقه های کسان متفاوت است و بعضی بنز را انتخاب می کنند وبرخی سایر بی ام دبلیو.

بین دو برند داهوا و هایک ویژن نیز نمی توان به روشنی گفت که گرد از دیگری برتر است.

داهوا یا هایک ویژن ؟ کدام برند دوربین مدار بسته ؟

هر دو برند بطور چیره دست شغل خود را از سنه ۲۰۰۱ پیش درآمد کردند و تا به امروز چشم وهمچشمی زیاد تقرب با هم داشته اند.هر موعد که یک برند دست به نوآوری می زند بی درنگ برند دیگری ، تکنولوژی مثل و یا بهتری فرآوری می کند.


سهم فروش دوربین مداربسته هایک ویژن از بازارهای جهانی ،دو برابر از دوربین مداربسته داهوا بیشتر است و این یک نقطه قوت بسیار کبیر برای هایک ویژن می باشد.محصولات هایک ویژن دارای کیفیت ساخت بالا و قیمت پسندیده هستند و به همین علت فروش احسان در بازارهای جهانی داشته اند.به همین قصد داهوا نیز بیش از قبل به فکر بازارهای جهانی افتاده است و کوشش در افزایش تکاپو خود در امریکار و اروپا دارد و تازه ها ها حاکی متعلق به است که داهوا بدنبال تولید محصولات در امریکا می باشد.

اجازه دهید کمی در مورد فناوری های هر دو برند گفتگو کنیم.در سیستم دوربین های آنالوگ HD ، داهوا از فناوری HDCVI کاربرد می کند و همواره در حال بسط و شفا امکانات و پهنای باند این تکنولوژی می باشد.تا به امروزهر دو شرکت توانسته اند دوربین های آنالوگ را تا رزولوشن ۸ مگاپیکسل تولید کنند و از این حیث کاملا برابر هستند.

در باره تکنولوژی های پردازش تصویر دوربین مدار بسته ، می تاب هایک ویژن را کمی جلوتر از داهوا دانست و در سالیان تازه ، داهوا نیز در زمینه هوش مصنوعی پرکار تر از پیش شده و در حال اضافه کردن امکانات جدید به دوربینها و دستگاه های DVR و NVR خویش می باشد.

در مورد دویی بها دوربین مداربسته داهوا نسبت به قیمت دوربین مداربسته هایک ویژن باید گفت که هر دو تقریبا  در یک ردیف قیمتی هستند اما داهوا کمی ارزانتر است.

تنوع محصولات هر دو برند بسیار بسیار می باشد و هر دو برند دارای سبد کامل محصولات دوربین مداربسته از قبیل دوربین مداربسته تحت شبکه ، دوربین مداربسته آنالوگ و دوربین مداربسته بیسیم WIFI هستند و در این طیف ها محصولات زیاد متنوعی با امکانات و رزولوشن های گوناگون را فرآوری کرده اند.
موضوع :
برچسب ها : دوربین مدار بسته، هایک ویژن، داهوا,

+ نوشته شده در 1398/2/20ساعت 1:43 توسط علی حجتی | تعداد بازديد :29 |

عناوين مطالب پربازدید
تفاوت دوربین مدار بسته هایک ویژن و داهوا | الکاو
مناطق دیدنی مراکش
قوانین آپارتمان‌نشینی
انواع تشک ضد زخم بستر
رجیستر کردن گوشی های همراه مسافری
گردشگری پزشکی
آداپتور (منبع تغذیه) دوربین مدار بسته
طرز تهیه ادویه کاری خانگی
بهترین اپلیکیشن‌ های سلامتی و تناسب اندام
۵ نکته مهم در خرید خانه
 
دیانا چت سیستم وبلاگدهی ماسیس چت | شما چت | شلوغ چت | ققنوس چت اهواز چت | خوزستان چت | قشم چت اهواز چت | خوزستان چت | اهوازی چت طراحی چت روم